Web Design Services

Audit analýzy přítomnosti

Úspěšná digitální strategie je založena na správném nastavení webové stránky pro vaše podnikání.

Kompletní analýza společnosti

Kompletní analýza společnosti a audit zahrnuje vaše stránky a výzkum kampaně pro získání jasné představy o vašem odvětví. To také určuje vaši aktuální polohu přímo ve Vašem trhu oproti vašim hlavním konkurentům.

Důkladný audit identifikuje a napravuje případné překážky výkonu vašich webových stránek a pomáhá budovat základy pro vaše širší, digitální marketingové úsilí.Kompletní analýza poskytuje komplexní konstrukční doporučení, obsah marketingové strategie a plán, který zaručuje podporu vašich obchodních potřeb a cílů. To nám také umožňuje nastavit a definovat vhodné cíle a cíle, které hrají důležitou roli ve vašich individuálních marketingových kampaňích.

Effective Web Development Solutions

Úzce spolupracujeme s našimi klienty při stanovení cíle a cílů pro jejich on-line aktivity. Náš tým odborníků využívá široké spektrum nástrojů, zdrojů a technik pro přesné analýzy vašich obchodních, zákazníků a konkurence. Na konci naší analýzy a auditu, předložíme komplexní zprávu o našich zjištěních, které zahrnují jasná a informovanější doporučení ohledně dalších kroků.

Strategie odchozího výkonu

The information presented in our reports gives you complete transparency and can subsequently enhance your ongoing, performance-optimizing strategy.

Optimalizace chování projektu

Jsme schopni efektivně plánovat projekty a zároveň optimalizovat chování prostřednictvím podnikových technologií. Všechny jsou navrženy tak, aby byly co nejúčinnější, aby splňovaly obchodní potřeby a komerční cíle každého z našich klientů
Effective Web Development Solutions

Nabízíme skutečné Analytics v reálném časeanalýzy trhu, prověřování obsahu, auditování konkurence, audit zákazníka a analýzu ovlivňovatelů. Také jsme vytváříme "persony", což je účinný způsob, jak porozumět potřebám svých uživatelů a zároveň stanovení priorit vlastností a funkcí vaší osobní strategie pro úspěch. Některé z užitečných funkcí v rámci našeho programu pro analýzu zahrnují: vlastní filtry, automatizované úkoly, sledování událostí, Vizualizace cesty, asistované konverze návštěvníka, reverzní cesty, plus mnoho dalších služeb, závislé na tom, co vaše firma potřebuje.

43

Společností analyzováno

52

Marketingových analýz

36

Auditů obsahu

79

Zákaznických auditů

63

Sledování událostí

75

Analýza stránek

Řekněte nám více o vašem projektu

Dovolte nám dostat vaše podnikání na internetu na vyšší úrověň.

Získejte profesionální analýzu / audit vaší online marketingové strategie a brandingu speciálně přizpůsobené tak, aby vyhovoval vašim potřebám.

Ohlasy našich zákazníků