Pay Per Click Management

Pay Per Click (PPC) Management

Pay Per Click kampaně mají okamžitý dopad a dávají vaší značce mnohem větší dosah a expozici v důsledku první stránky velkých vyhledávačů.

Naše strategie kampaně jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám našich klientů a jejich stavu na trhu. Zajišťujeme up-to-date, Pay Per Click (PPC)  služby, které zahrnují: placené vyhledávání reklamy, video reklamy, grafické reklamy, PPC remarketing a reklamy na sociálních síťích.

Dodáváme výsledky, které pomáhají našim klientům dosáhnout jejich obchodních cílů. Řídíme účty našich klientů na denní bázi a monitorujeme nabídkové ceny a rozpočty tak, aby bylo zajištěno, že se maximalizuje návratnost investic.

Naše vynikající výsledky jsou díky našemu komplexnímu a individuálnímu přístupu, který zahrnuje podrobný přehled o podnikání a aspirace našeho klienta pro Pay Per Click reklamy, stejně jako přezkoumání možností představovat prioritní seznam doporučených aktivit.

Placené pozice ve vyhledávačích

Vydělejte pozitivní návratnost investic prostřednictvím našeho PPC vyhledávání reklamy. Utrácejte peníze moudře a používejte nejvíce cílené a nákladově efektivní formy reklamy.

PPC Remarketing

Proměňte své cenné "potenciální zákazníky" na "loajální zákazníky". Náš tým profesionálů vám pomůže znovu zapojit uživatele, kteří projevili zájem o vypracování strategie, která bude splňovat všechny vaše požadavky.

Reklama na sociálních síťích

Potřebujete vytvářet povědomí o vaší značce, produktu nebo službě? Budeme rozvíjet strategii sociální reklamy zaměřené na splnění tohoto cíle.

Zobrazování reklamy

Nabízíme individuální zobrazení marketingových strategií na zvýšení expozice značky, zapojení a konverze

Video reklama

Jsme odborníky na on-line reklamu. Náš tým je vám připraven pomoci získat konkurenční výhodu tím, že vytvoří video reklamy, které zvýší přítomnost vaší značky.

Máme dostatek zkušeností na vytvoření kampaní na Google AdWords, Bing, Facebook, LinkedIn, Twitter a YouTube.

356

Placených inzerátů

17

Video projektů

420

PPC Management

141

Zobrazení reklamních kampaní

98

Úspěšnch PPC Re-marketingů

315

Reklam na socíálních sítí

Řekněte nám více o vašem projektu

Dovolte nám dostat vaše podnikání na internetu na vyšší úrověň.

Kontaktujte nás ještě dnes a získéjte maximální návratnost vašich investic.

Ohlasy našich klientů