Web Design Services

Optimalizace konverzního poměru

Optimalizace míry konverze (OKP) podporuje výkon serveru tím, že zlepší poměr návštěvníků které převede na skutečné zákazníky. OKP také pomáhá při zvyšování prodeje, click-through sazby a další nedefinované cíle, aniž by bylo nutné zvýšit množství příchozích přístupů na vašich webových stránkách.

Výsledky míry konverzí také ovlivňují návratnost investic ze všech zdrojů provozu a kampaně, které se spouští; takže čím vyšší je konverzní poměr, tím lepší ROI bude.

OKP zlepšuje téměř každý aspekt digitálního marketingu zvýšením hodnoty vašich webových stránek, a zvýšení hodnoty každého návštěvníka. Plynulá změna je kvůli trvalým zlepšením v rámci OKP, a to trvá dlouho po dokončení testování. Tímto způsobem, i když jste se rozhodli postavit celý nový webových během čtyř let od dnešního dne, stále budete moci zachovávat výsledky ze všech testů, které byly spuštěny.

OKP techiky

A/B testování

Lepší ROI na stránce

Jsme přesvědčeni, že efektivní komunikace na začátku naší spolupráce nám umožňuje vytvořit "testovací cestu", která bude poskytovat měřitelné konkrétní cíle pro příjmy, loajalitu zákazníků a celkové zvýšení podílu na trhu.

Effective Copyrighting

Jsme jsou orientovány na dosahování trvalých cílů prostřednictvím neustálého výzkumu, ambiciózního vývoje, přísného testování a pečlivé podávání zpráv. Náš tým odborníků bude důkladně analyzovat způsoby, ve kterých jsou uživatelé v interakci s vaší webovou stránkou při vývoji strategií na zvýšení zapojení zákazníka.

Pomůžeme vám k tomu,  aby návštěvníci dělali, co chcete. Náš tým je připraven pomoci optimalizovat webové stránky a zvýšit přepočítací koeficienty, poskytuje úspěšný dlouhodobý vliv OKP strategií pro vaše podnikání.

21

OKP

35

Aktualizací designu

67

Redesign webový stránek

17

A/B rozdělené testování

6

Website Flow Redesign

191

Sociální sdílení

Řekněte nám více o vašem projektu

Dovolte nám dostat vaše podnikání na internetu na vyšší úrověň.

 Pracujte pro své peníze a zároveň budou vaše peníze pracovat pro vás! Investujte svůj marketingový rozpočet do naší uznávané strategie OKP, vyvinuté naším profesionálním týmem, a získejte okamžitou návratnost investic.

Ohlasy našich zákazníků