Ohlasy našich klientů

Jsme velmi hrdí na služby, které poskytujeme našim zákazníkům. Ve skutečnosti, vidíme vztah klienta s námi více osobně, než u většiny agentur v našem oboru. Naše klientské vztahy nezačínají v 9 hodin a nekončí v 18 hodin,  ale zůstávají s námi neustále tak, any klient dostával kvalitní služby a péči, kterou si zaslouží.

Podívali jsme se na spoustu SEO řešení, ale tihle kluci byli vždy jasným favoritem. Mají správnou strategii a bylo úžasné s nimi pracovat.
Martina Vavříčková
True Events
Díky této úžasné společnosti máme konstantní přísun nových zákazníků. Spolupráce probíhala na skvělé úrovni. Děkujeme.
Michal Palla
CEO
Tento neuvěřitelný tým nás dokázal dostat na nejvyšší pozice na Google pro všechny naše top klíčová slova! Tuto společnost velmi doporučuji. "
Thomas Krone
SpaceWerks Records
Tento tvrdě pracující tým poskytuje konzistentní proud nových zákazníků pro náš eshop. Poradili nám také, jak si udržet stávající klientelu a jak získat nové zákazníky. Děkujeme.
Karel Nový
SocialPromo.cz
Dobrá společnost, která nám pomáhá získat nové fanoušky, komentáře a vnášejí do energii do nových obchodů.
Lucie Vacurová
Online Pomoc

“S toutou agenturou jsem pracoval několik měsíců,  bez váhání doporučuji. Jejich podpora klienta byla vynikající a předčili všechna moje očekávání. Pracoval jsem s mnoha SEO společnostmi, ale žádná z nich se s nimi nemůže srovnávat.”

Lukáš Pátek
Fotograf
S mnohaletými zkušenostmi SEO víme, jak těžké je přijít s úspěšnou SEO strategii a efektivně ji integrovat do našeho pracovního rámce. Jak naše podnikání roste rok co rok, sledování naší strategie SEO se stalo časově velmi náročné a snižuje naši schopnost soustředit se na naší hlavní činnosti. Proto jsme zvolili SeoMotion pro jejich efektivitu a spolehlivost.
Karolína Fialová
Ředitelka zábavního zařízení
“Po několika měsících práce s touto agenturou se výsledky vyhledávání na Google výrazně zlepšili. Služba, kterou jsme obdrželi byla vždy nad a nad naše očekávání.”
Tomáš Čermák
IT department