Mobile Marketing Services

Mobilní marketing

Nové kanály a platformy se objevují každý den a mobilní zařízení jsou více a více na očích.

Počet uživatelů chytrých telefonů neustále roste, a to daleko převyšuje uživatele osobních počítačů, což je důvod, proč možnost dosažení publika přes tyto kanály by neměla být ignorována. Mobilní marketing vytváří silnější uživatelské zkušenosti, které přesahují standardní reklamní bannery, které lze snadno přehlédnout na mobilních displejích. Mobilní zařízení dávají větší možnost dosáhnout cílové publikum kdykoliv a kdekoliv.

Mobilní marketing nabízí širokou škálu příležitostí pro interakci s uživateli na osobní úrovni. Dnes můžeme oslovit mnohem konkrétnější publikum nejen podle věku, pohlaví a umístění, ale také dle zájmů a mobilních dat procházení, jakož i dalších faktorů, které dávají možnost dosáhnout konkrétního cílového segmentu, v rámci určitého publika.

Naše implementační služby jsou navrženy tak, aby vyhovovaly vašim individuálním potřebám. Jako přední mobilní marketingový tým profesionálů, můžeme řídit váše mobilní kampaně od strategie po profilování publika, návrh a vývoj kampaně.

41%

Zvýšení užívání mobilních platforem

21%

Nárůst mobilních stránek

+80k

Průměrné zobrazení stránek

180k

Stažení

Zajišťujeme analýzu vaší mobilní marketingové strategie na míru podle potřeb firmy. Nenechte si ujít obrovské podnikatelské příležitosti - go mobilní!

Mobilní design

Zajistíme skvělé prohlížení webu pro všechny uživatele s cíleným úsilím na mobilní a plochy.

Přesné cílení

Víme, že potenciál pro mobilní marketing je důležitý pro obchodní úspěch a je to důvod, proč jsou naše mobilní kampaně založené na přesných cílení.

SMS Kampaně

Používáme přístup k cross-channel, který integruje různé mobilní kanály, včetně SMS mobilních marketingových kampaní.

Řekněte nám více o vašem projektu

Dovolte nám dostat vaše podnikání na internetu do vyšších dimenzí.

Kontaktujte nás a my vám poskytneme mobilní marketingovou strategi na míru, která přinese výraznou návratnost investic.