Reputation Managment Services

Management dobré pověsti

Management dobré pověsti umožňuje zvýšit viditelnost, vybudování hodnoty značky, a pomáhá vytvářet advokacii to vše při budování vaší online pověsti.

Management dobré pověsti je zaměřen na podporu on-line návštěvníků a viditelnosti značky. Pomáhá udržovat dobrou pověst podniku v rámci vyhledávačů. Pomáhá podporovat debatu o posílení rozhovoru "ovlivňování ovlivňovatel". Management dobré pověsti může být použit buď pro zvýšení pozitivnosti značky a klíčových slov obsahu. Může také rozptylovat negativní obsah, který se objeví v vyhledávačích prostřednictvím značkových vyhledávání, vyhledávání podle klíčového slova, nebo obojí.

Nabízíme kompletní správu vaší online pověsti a poskytujeme širokou škálu služeb, jako je sociální monitorování, on-line PR, negativní filtrování obsahu a odstraňování, angažovanost, stejně jako podpora obsahu sociálních médií. Naše rozsáhlá síť kontaktů se sdělovacími prostředky umožňuje, abychom věděli, čas a místo pro vše, co vytvoříte jako značku v online světě. Tímto způsobem bude každá příležitost využita a veškerý obsah je vytvořen s patrným cílovým publikem.

Naše rozsáhlá síť kontaktů se sdělovacími prostředky umožňuje, abychom věděli, čas a místo pro vše, co vytvoříte jako značku v online světě. Tímto způsobem bude každá příležitost využita a veškerý obsah je vytvořen s patrným cílovým publikem.

Effective Web Development Solutions

Zajišťujeme zprávu o řízení dobré pověsti, která zachycuje zpětné vazby týkající se vaší společnosti, produktu nebo služby, která se vyskytuje na internetu. Toto je důležité pro sledování negativních komentářů nebo hodnocení, které se objeví ve výsledku vyhledávání stránek (SERPs) a vytváří negativní pověst vaší značky a mohou mít významný dopad na vaše on-line prodeje

Online PR Management

Monitoring
sociálních
síťí

Filtrování
negativního obsahu

Odstraňení
negativního
obsahu

Základem úspěšného řízení dobré pověsti kampaně je hloubkové zhodnocení vašich okolností a cílů. Každá z našich služeb může být použita samostatně v závislosti na vašich potřebách a cílech.

Řekněte nám více o vašem projektu

Dovolte nám dostat vaše podnikání na internetu do vyšších dimenzí.

Kontaktujte nás a my vám poskytneme mobilní marketingovou strategi na míru, která přinese výraznou návratnost investic.