Email Marketing

Emailový marketing

Vytváříme marketingové kampaně na míru pro každý segment publika pomocí propagace výrobku a služby ve snaze efektivně a účinně zapojit nové zákazníky.

E-mailový marketing poskytuje efektivní spojení s cílovým publikem a dává vám nejlepší návratnost investic. Oslovite své současné i potenciálním zákazníky a udržte je ve spojení s nejnovějšími nabídkami a novinkami vaší společnosti.

Obchodníci se shodují, že e-mail je klíčem k podnikání, zejména pro návratnost investic a rozvoj dlouhotrvajících výhodných vztahů. Osobní, segmentovaná a cílená e-mailová kampaň je důležitá pro povědomí o značce.

Naši odborníci používat nástroje, strategie, provádí sledování výsledků, aby bylo dosaženo co nejlepších výsledku pro dannou značku.
Můžeme se starat o emailové marketingové strategie od návrhu šablony po sledování a vykazování.

Nejlepší emailové strategie

Náš tým bude rozvíjet nejlepší strategii a přiláká definované cílové skupiny a stanoví jejich informační potřeby.

Emailové marketingové kampaně

Náš tým je připraven navrhnout, postavit a dodat e-mailové šablony pro komunikaci se svým publikem

Emailové šabolny

Naše originální návrhy a řešení jsou vyhovující a zlepšují e-mailovou dosažitelnst. Naši profesionální designéři přinášejí kreativní moderní design pro marketingové emaily s vaší značkou.

Sledování a reporting

Příjem granulární zpráv na klíčové aspekty vaší kampaně, jako kteří zákazníci klikli prostřednictvím svého e-mailu na vaše stránky.

Řešíme vše počínaje individuálně přizpůsobenému obsahu až do end-to-end e-mailové kampaně a řízení programátorů.

Zvyšte svou online přítomnost pomocí výběru našich e-mail marketingových služeb. Náš oceněný recept spojuje strategii provádění a sledování.

66

Aktivní emailové kampaně

144

Design emailových šablon

54

Klienti emailového marketingu

34

Parametry sledování a reportů

Řekněte nám více o vašem projektu

Dovolte nám dostat vaše podnikání na internetu na vyšší úrověň.

Navrhujeme jedinečný design, e-maily s personalizovaným obsahem které vám pomohou prodat výrobek. Přinášíme vaši zprávu ven k masám.

Ohlasy našich klientů